Out of stock
Ostatnio widziany
6/29/2023
Product info / Cechy produktu
Rodzaj (nośnik) / Item type
książka / book
Dział / Department
Książki i czasopisma / Books and periodicals
Autor / Author
René Goscinny
,
Albert Uderzo
Tytuł / Title
Asteriks Dwanaście prac Asteriksa
Język / Language
polski
Seria (cykl) / Part of series
ASTERIKS
Wydawca / Publisher
Egmont
Rok wydania / Year published
2020
Tytuł originału / Original title
Les XII Travaux d'Asterix
Języki oryginału / Original lanugages
francuski
Rodzaj oprawy / Cover type
Miękka
Wymiary / Size
22.0x28.0 cm
Liczba stron / Pages
80
Ciężar / Weight
0.2580 kg
ISBN
9788328158269 (9788328158269)
EAN/UPC
9788328158269
Stan produktu / Condition
nowy / new - sprzedajemy wyłącznie nowe nieużywane produkty
Book in Polish by René Goscinny, Albert Uderzo. Album na podstawie filmu animowanego z 1976 roku. Zabawne nawiązanie do mitu o Herkulesie i jego dwunastu pracach. Juliusz Cezar nie może pokonać walecznych Galów z małej wioski w Armoryce. Członkowie senatu rzymskiego, by ocalić honor władcy imperium, wysuwają przypuszczenie, że Galowie mogą być bogami… i dlatego tak wybitny wódz nie jest w stanie ich podbić. Juliusz Cezar pragnie jednak udowodnić, że jest inaczej. Udaje się na spotkanie z Asparanoiksem i proponuje Galom pewien układ. Jeśli wykonają dwanaście prac, czyli niezwykłych czynów, do których zdolni są tylko bogowie, cały Rzym odda im hołd. Jeśli jednak nie wypełnią choćby jednego zadania, poddadzą się władzy Cezara i na zawsze będą niewolnikami. Asteriks i Obeliks oczywiście podejmują wyzwanie.
Inne wydania:
Nośnik Type
Oprawa Cover
Rok wydania Year published
Dostępność Availability
Pokaż Show
książka / book
Miękka
2017
Niedostępna
[pokaż]