Niedostepny
Ostatnio widziany
30.04.2019
Product info / Cechy produktu
Rodzaj (nośnik) / Item type
książka / book
Dział / Department
Książki i czasopisma / Books and periodicals
Autor / Author
Opracowanie Zbiorowe
Tytuł / Title
Asteriks i Obeliks Osiedle Bogów
Język / Language
polski
Seria (cykl) / Part of series
KOCHAM TEN FILM
Wydawca / Publisher
EGMONT
Rok wydania / Year published
2015
Rodzaj oprawy / Cover type
Twarda
Wymiary / Size
21.0x29.5 cm
Liczba stron / Pages
48
Ciężar / Weight
0,4060 kg
Wydano / Published on
23.02.2015
ISBN
9788328105249 (9788328105249)
EAN/UPC
9788328105249
Stan produktu / Condition
nowy / new - sprzedajemy wyłącznie nowe nieużywane produkty
Book in Polish by Opracowanie Zbiorowe. Jest rok 50 przed narodzeniem Chrystusa.
Cała Galia jest podbita przez Rzymian... Cała? Nie! Jest taka malutka osada, gdzie nieugięci Galowie wciąż jeszcze stawiają opór najeźdźcy.
Do czego posunie się Cezar, by podporządkować sobie wioskę? Czy jego podstępny plan tym razem się powiedzie?
Przeczytaj o nowych przygodach Asteriksa, Obeliksa oraz ich niepokornych przyjaciół.
Inne wydania:
Nośnik Type
Oprawa Cover
Rok wydania Year published
Dostępność Availability
Pokaż Show
książka / book
Miękka
2015
Niedostępna
[pokaż]
Inny / Other
2015
Niedostępna
[pokaż]