Out of stock
Ostatnio widziany
8/25/2023
Product info / Cechy produktu
Rodzaj (nośnik) / Item type
książka / book
Dział / Department
Książki i czasopisma / Books and periodicals
Autor / Author
Ken Follett
Tytuł / Title
Lot ćmy
Język / Language
polski
Wydawca / Publisher
ALBATROS
Rok wydania / Year published
2014
Rodzaj oprawy / Cover type
Twarda
Wymiary / Size
13.0x20.0 cm
Liczba stron / Pages
480
Ciężar / Weight
0.5040 kg
ISBN
9788379859092 (9788379859092)
EAN/UPC
9788379859092
Stan produktu / Condition
nowy / new - sprzedajemy wyłącznie nowe nieużywane produkty
Book in Polish by Ken Follett. Czerwiec 1941 roku. Europa ugina się pod faszystowską okupacją, a lotnictwo alianckie ponosi ogromne i niewytłumaczalne straty. Angielski wywiad rozszyfrowuje zagadkowy sygnał radiowy Luftwaffe, w którym pada nazwa "Freya". Co może oznaczać to słowo? Niemcom nie chodzi przecież o nordycką boginię miłości. Hermia Mount, agentka brytyjskiego MI6 współpracująca z duńskim ruchem oporu, podejrzewa, iż Freya to doskonale zakamuflowana niemiecka stacja radarowa na zachodnim wybrzeżu Danii. Ustalenie dokładnej lokalizacji radaru powierza lokalnej siatce szpiegowskiej Nocnych Strażników, z którą współpracuje jej narzeczony, pilot Arne Olufsen, oraz jego brat Harald. Rodzina Olufsenów ma bardzo niebezpiecznego wroga - wysługującego się okupantom policjanta Petera Flemminga, w przeszłości bliskiego przyjaciela Arnego. Gdy członkowie siatki dostają się w ręce policji, zadanie dokończenia misji spada na osiemnastoletniego Haralda i jego dziewczynę Karen. W ucieczce pomoże im stary dwupłatowy samolot Hornet Moth...
Inne wydania:
Nośnik Type
Oprawa Cover
Rok wydania Year published
Dostępność Availability
Pokaż Show
książka / book
Twarda
2011
Niedostępna
[pokaż]