Out of stock
Ostatnio widziany
7/19/2017
Product info / Cechy produktu
Rodzaj (nośnik) / Item type
książka / book
Dział / Department
Książki i czasopisma / Books and periodicals
Autor / Author
Ken Kesey
Tytuł / Title
Lot nad kukułczym gniazdem
Język / Language
polski
Wydawca / Publisher
ALBATROS
Rok wydania / Year published
2012
Tytuł originału / Original title
ONE FLEW OVER THE CUCKOO'S NEST
Języki oryginału / Original lanugages
angielski
Rodzaj oprawy / Cover type
Miękka ze skrzydełkami
Wymiary / Size
12.5x19.5 cm
Liczba stron / Pages
368
Ciężar / Weight
0.3280 kg
ISBN
9788376599328 (9788376599328)
EAN/UPC
9788376599328
Stan produktu / Condition
nowy / new - sprzedajemy wyłącznie nowe nieużywane produkty
Book in Polish by Ken Kesey. McMurphy, szuler, dziwkarz i zabijaka, udaje wariata, aby wykpić się od odsiadywania wyroku. Pobyt w szpitalu psychiatrycznym jawi mu się jako dobry żart do chwili, kiedy dowiaduje się, że nie odzyska wolności dopóki nie uznają go za wyleczonego. Decyzja należy do Wielkiej Oddziałowej, siostry Ratched, z pozoru uosobienia słodyczy i dobroci, w rzeczywistości sadystki znęcającej się nad pacjentami. McMurphy, który dotąd buntował przeciwko niej chorych, zaczyna nagle rozumieć, iż aby opuścić szpital, musi się przed nią ukorzyć. Ale czy gotów jest dać się pokonać bezdusznemu Kombinatowi, który złamał tyle istnień ludzkich?
Inne wydania:
Nośnik Type
Oprawa Cover
Rok wydania Year published
Dostępność Availability
Pokaż Show
książka / book
Miękka
2023
Dostępna
[pokaż]
książka / book
Miękka ze skrzydełkami
2020
Dostępna
[pokaż]
książka / book
Twarda
2021
Niedostępna
[pokaż]
książka / book
Miękka
2018
Niedostępna
[pokaż]
książka / book
Miękka
2017
Niedostępna
[pokaż]
książka / book
Miękka ze skrzydełkami
2015
Niedostępna
[pokaż]
audiobook
Kartonowa Foliowana
2013
Niedostępna
[pokaż]
książka / book
Twarda z obwolutą
2009
Niedostępna
[pokaż]