Subscribe to newsletters

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
This field is required
I hereby agree with the terms of service
This field is required

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.

Lot 7A

Sebastian Fitzek

Lot 7A books in polish
In Stock
Dostępne 10+ sztuk
$19.99
Zobacz dostępne formy płatności.
:

Product info / Cechy produktu
Rodzaj (nośnik) / Item type książka / book
Dział / Department Książki i czasopisma / Books and periodicals
Autor / Author Sebastian Fitzek
Tytuł / Title Lot 7A
Język / Language polski
Wydawca / Publisher Amber
Rok wydania / Year published 2019
Języki oryginału / Original lanugages niemiecki

Rodzaj oprawy / Cover type Miękka
Wymiary / Size 20.1x12.6 cm
Liczba stron / Pages 400
Ciężar / Weight 0.2900 kg

Wydano / Published on 8/1/2019
ISBN 9788324170319 (9788324170319)
EAN/UPC 9788324170319
Stan produktu / Condition nowy / new - sprzedajemy wyłącznie nowe nieużywane produkty
Book in Polish by Sebastian Fitzek. NIEBEZPIECZNY THRILLER PSYCHOLOGICZNY
TERAZ POCZUJESZ, CZYM JEST STRACH PRZED LATANIEM

Jest jedyna, śmiercionośna broń, której nie wykryje żadna kontrola.
Każdy może ją wnieść na pokład. KAŻDY!
Nocny lot Buenos Aires-Berlin.
Na pokładzie 600 pasażerów. Wśród nich:
Jeden psychiatra, który panicznie boi się latać.
Jedna pacjentka, którą przed laty wyleczył
ze zbrodniczych skłonności.
I miejsce 7A...

Mats Krüger, wybitny psychiatra, musi przezwyciężyć paniczny strach
przed lataniem. Po śmierci żony wyemigrował do Argentyny (statkiem)
i nie zamierzał wracać do Niemiec.
Teraz po latach milczenia wzywa go córka Nele: wkrótce będzie rodzić
i chce, by Mats był przy niej. Po kongresie psychiatrycznym poświęconym
fobii przed lataniem Mats wsiada do samolotu rejsu Buenos
Aires-Berlin. Lecz ledwie zapnie pas, zrozumie, że to nie turbulencje,
spadek ciśnienia w kabinie czy terroryści okażą się najstraszliwszym
Inne wydania:
Nośnik
Type
Oprawa
Cover
Rok wydania
Year published
Dostępność
Availability
Pokaż
Show
książka / book Kartonowa Foliowana 2019 Niedostępna [pokaż]
Customers who bought this item also bought

Product tags

 Tip: Type the quantity (default is 1) and click "Add to cart" button to order online.