Product info / Cechy produktu
Rodzaj (nośnik) / Item type
książka / book
Dział / Department
Książki i czasopisma / Books and periodicals
Autor / Author
Anna Onichimowska
Tytuł / Title
Lot komety
Język / Language
polski
Wydawca / Publisher
Ezop
Rok wydania / Year published
2014
Rodzaj oprawy / Cover type
Miękka ze skrzydełkami
Wymiary / Size
12.5x19.5 cm
Liczba stron / Pages
192
Ciężar / Weight
0,2600 kg
Wydano / Published on
29.05.2014
ISBN
9788389133991 (9788389133991)
EAN/UPC
9788389133991
Stan produktu / Condition
nowy / new - sprzedajemy wyłącznie nowe nieużywane produkty
Book in Polish by Anna Onichimowska. Po tragicznych doświadczeniach bohaterowie książki „Hera, moja miłość” starają się na nowo ułożyć sobie życie. Kometa, teraz Ala, zmieniła się nie do poznania. Przestała ćpać i zdała maturę. Ładnie ubrana, miła dla wszystkich, ma nadzieję, że Jacek znów będzie o nią zabiegał. Nikt nie wie, co kryje się za nowym wizerunkiem dziewczyny. Nikt się nie domyśla, że wstąpiła do Rodziny, niebezpiecznej sekty, wabiącej samotnych zagubionych ludzi obietnicą wyzwolenia ciała i duszy. Jacek wkrótce odkryje prawdę o Komecie, ale czy zdoła ją uratować, kiedy sam musi się zmierzyć z rozpadem rodziny?
Inne wydania:
Nośnik Type
Oprawa Cover
Rok wydania Year published
Dostępność Availability
Pokaż Show
książka / book
Miękka ze skrzydełkami
2007
Niedostępna
[pokaż]
książka / book
Miękka ze skrzydełkami
2007
Niedostępna
[pokaż]