Niedostepny
Ostatnio widziany
22.02.2024
Product info / Cechy produktu
Rodzaj (nośnik) / Item type
DVD
Dział / Department
Filmy / Movies
Tytuł / Title
Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości
Język / Language
polski
Wydawca / Publisher
Kino Świat
Rok wydania / Year published
2013
Rodzaj oprawy / Cover type
Plastikowa
Wymiary / Size
14.5x19.0 cm
Liczba stron / Pages
14
Ciężar / Weight
0,1600 kg
Wydano / Published on
14.03.2013
ISBN
9788377696767 (9788377696767)
EAN/UPC
9788377696767
Stan produktu / Condition
nowy / new - sprzedajemy wyłącznie nowe nieużywane produkty
Rok 50 p.n.e. - głodny podbojów Juliusz Cezar rozpoczyna BITWĘ O ANGLIĘ, wykorzystując perfidnie narodową skłonność Brytów do tradycyjnej PRZERWY NA WRZĄTEK.
Królowa Brytów Kordelia wysyła z tajną misją specjalną swego agenta - sir Mentafixa, który ma odnaleźć galijską „willidż” z LICENCJĄ NA OPIERANIE… się siłom Rzymu.
Asterix i Obelix podejmują wyzwanie i wyruszają na odsiecz Jej Królewskiej Mości. Mają ze sobą TAJNĄ BROŃ - bekę magicznej mikstury oraz niesfornego młodziana imieniem Skandalix, na każdym krok ściągającego na nich kłopoty. Spotkanie Galów, Brytów i Rzymian prowadzi do serii arcyzabawnych nieporozumień, w które zaplątani są m.in. najemnicy z Normandii, piraci, złodzieje, dżentelmeni, futboliści, kaci i nielegalni imigranci.
GALIO, CHROŃ KRÓLOWĄ!
Inne wydania:
Nośnik Type
Oprawa Cover
Rok wydania Year published
Dostępność Availability
Pokaż Show
Inny / Other
Plastikowa
2013
Niedostępna
[pokaż]