Sort by

The Titanic Secret [Oprawa Miękka]
Clive Cussler , Jack Du Brul

The Titanic's greatest secret is finally revealed . . . When Dirk Pitt raised the Titanic in search of a rare and valuable element, he never learned the disturbing true story of its origins. Bu
$16.99

Ostry dyżur [Oprawa Miękka]
Gregg Hurwitz

Doskonały thriller medyczny Do ordynatora ostrego dyżuru, Davida Spiera, trafia Clyde - głośny przestępca, który wcześniej miesiącami terroryzował jego placówkę. Środowisko medyczne i rozwścieczona o
$21.99

Grawitacja [Oprawa Miękka]
Tess Gerritsen

Na pokładzie międzynarodowej stacji kosmicznej orbitującej wokół Ziemi wybucha zagadkowa epidemia. Astronauci i naukowcy, zaatakowani przez nieznany organizm, kolejno zapadają na straszliwą chorobę i
$17.99

[Audiobook] Inkarnacja [Oprawa Plastikowa]
Leonard Zagórski

Kilka miesięcy przed zakończeniem wojny na wodach Oceanu Spokojnego w tajemniczych okolicznościach znika statek „Golden Creek”. Okazuje się, że nie jest to pierwszy taki przypadek, bowiem od kilku ty
$9.99

Shock wave [Oprawa Miękka]
John Sandford

The superstore chain PyeMart has its sights set on a Minnesota river town, but two groups want to stop it: local merchants, fearing for their businesses, and environmentalists, predicting ecological
$22.99

Zaliczyć czwórkę [Oprawa Miękka]
Janet Evanovich

Stephanie Plum z drużyną rusza na ulice Trenton. Jeśli zobaczysz stukilogramową Murzynkę w różowej sukience czy drag queen z widoczną niechęcią do depilacji – bierz nogi za pas albo zostaniesz potrak
$19.99

Ultimate Weapon [Oprawa Miękka]
Chris Ryan

Nick Scott fought in the SAS first Gulf War. Captured and tortured, he was left a broken man. His daughter Sarah Scott is a beautiful young scientist who has cracked one of the scientific secrets of
$19.99

Ogród kości [Oprawa Miękka]
Tess Gerritsen

Czasy współczesne. Julia Hamill dokonuje makabrycznego odkrycia na terenie nowo nabytej posiadłości w Massachusetts - wykopuje czaszkę kobiety noszącą nieomylne ślady popełnionej zbrodni. Odpowiedzi
$18.99

Szósty cel [Oprawa Twarda]
James Patterson , Maxine Paetro

Podczas strzelaniny na promie ciężko ranna zostaje lekarka sądowa Claire Washburn, przyjaciółka porucznik Lindsay Boxer. Kilka niewinnych osób ginie na miejscu. Zabójca, który sam zgłasza się na poli
$19.99

Kuszenie losu [Oprawa Miękka]
Maril Sawyer

Świat młodej dziennikarki Kelly Taylor zawalił się w dniu, w którym w katastrofie lotniczej zginął jej mąż. Wkrótce spotyka ją kolejny cios: ukochany miał romans i syna. Gdy mija ból i żal po stracie
$17.99

Zaginiona dziewczyna [Oprawa Miękka]
Gillian Flynn

Jest upalny letni poranek, a Nick i Amy Dunne obchodzą właśnie piątą rocznicę ślubu. Jednak nim zdążą ją uczcić, mądra i piękna Amy znika z ich wielkiego domu nad rzeką Missisipi. Podejrzenia padają
$7.99

Diabelskie kości [Oprawa Miękka]
Kathy Reichs

W piwnicy remontowanego domu natrafiono na ołtarz, zwierzęce kości, paciorki i inne przedmioty służące do odprawiania religijnych rytuałów. Na środku ołtarza znajduje się ludzka czaszka. W tym samym
$9.99

Bikini [Oprawa Twarda]
James Patterson , Maxine Paetro

Zachwycająco piękna modelka Kim McDaniels znika podczas sesji zdjęciowej na Karaibach. Obawiając się najgorszego, jej rodzice przybywają na wyspę Maui, by wszcząć prywatne śledztwo. Własne dochodzeni
$18.99

Rura [Oprawa Miękka]
Anatolij Krym

Życie Sławy, urzędnika kancelarii prezydenta Ukrainy, to raj na ziemi. Głównie dlatego, że jest on krewnym głowy państwa. Jednak wszystko ulega zmianie, gdy na Ukrainie dochodzi do rewolucji. W ukra
$17.99

The City & The City [Oprawa Miękka]
China Mieville

When the body of a murdered woman is found in the extraordinary, decaying city of Beszel, somewhere at the edge of Europe, it looks like a routine case for Inspector Tyador Borl of the Extreme Crime
$37.66

Relikwiarz [Oprawa Miękka]
Douglas Preston , Lincoln Child

Policyjni nurkowie znajdują dwa szkielety pogrzebane głęboko w mule na dnie rzeki opływającej Manhattan. Margo Green, kustosz Muzeum Historii Naturalnej, zostaje poproszona o pomoc w śledztwie. Wkró
$11.99

Tęsknię za tobą Czasem koszmar zaczyna się od jedn.. [Oprawa Twarda]
Harlan Coben

Wędrówki w przeszłość mogą być niebezpieczne, a pewnych spraw lepiej nie ruszać. Powiedzcie to Kat Donovan! Detektyw nowojorskiej policji, której dziwnym zbiegiem okoliczności nadarza się okazja, żeb
$21.99

Six Four [Oprawa Miękka]
Hideo Yokoyama

‘This novel is a real, out-of-the-blue original. I’ve never read anything like it’ New York Times Book Review THE MILLION-SELLING JAPANESE CRIME PHENOMENON, NOW A UK BESTSELLER. SHORTLISTED FOR THE 2
$21.99

Other People's Clothes [Oprawa Miękka]
Calla Henkel

Sceptre's lead debut fiction title, OTHER PEOPLE'S CLOTHES is a Berlin-based literary thriller for fans of The Girls and My Year of Rest and Relaxation.
$23.99

Napad [Oprawa Miękka]
Robin Cook

Doktor Daniel Lowell rzuca pracę na Uniwersytecie Harvarda i zakłada wraz ze swą przyjaciółką Stephanie prywatną firmę. Chce doskonalić stworzoną przez siebie procedurę terapeutyczną polegającą na ws
$17.99

Zamknij oczy [Oprawa Miękka]
Sophie McKenzie

Geniver Loxley urodziła martwą córkę, Beth i po ośmiu latach wciąż nie może się z tego otrząsnąć. Podczas gdy jej mąż Art z powodzeniem rozwija swoją firmę, ona ani na chwilę nie przestaje myśleć o B
$19.99

Jabłuszko [Oprawa Miękka]
Sergiusz Piasecki

"Jabłuszko" to pierwszy tom trylogii, której akcja rozgrywa się w Mińsku Litewskim od wiosny 1918 do lata 1919 roku. Tragiczne wydarzenia z dzieciństwa sprawiły, że główny bohater książki trafił do ś
$11.99

Z archiwum X Chcę wierzyć [Oprawa Miękka]
Max Allan Collins

W zasypanej śniegiem Wirginii w niewyjaśnionych okolicznościach znikają kobiety. Wszystkie miały tę samą rzadką grupę krwi... Tajemnicze wizje pewnego księdza doprowadzają do makabrycznego odkrycia
$10.99

W głąb labiryntu [Oprawa Miękka]
Sigge Eklund

Pewnego majowego dnia, kiedy rodzice wychodzą na kolację do okolicznej restauracji, jedenastoletnia Magda Horn znika z domu. Choć jest przedmiotem licznych kłótni i częstych trosk, w rzeczywistości o
$17.99

Paryż 8:08 [Oprawa Miękka]
Henri Loevenbruck

36-letni Vigo Ravel choruje na schizofrenię. Tak przynajmniej brzmi oficjalna diagnoza. Od dawna cierpi na halucynacje i słyszy głosy, ale stara się je ignorować. Jednak tym razem, gdy stoi przed drz
$18.99
 First ... Previous 364 365 366 367 368 Next ... Last
Subscribe to newsletters

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i promocjach!

Email:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej. Więcej
This field is required
I hereby agree with the terms of service
This field is required

Nasz newsletter wysyłany jest zwykle raz na miesiąc.